• 637829341787211984_hod.JPG
  • 637829342054777556_hod3.JPG
  • 637829341882680895_hod1.JPG
  • 637829341969775166_hod2.JPG

Hodr Karel

*1910 +2002

Nokturno

ID Aukce: 2288
Olej, lepenka, 23 cm x 49 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:21:00

500 Kč

OBD02352 550023. 5. 2022 20:08:14
GES64322 500017. 3. 2022 11:10:59