• 637829343141724517_sch1.JPG
  • 637829343243600298_sch3.JPG
  • 637829342958436153_sch.JPG
  • 637829343056255357_sch2.JPG

Schadt Karel

*1888 +1955

U říčky

ID Aukce: 2289
Olej, plátno, 64 cm x 54 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:22:00

100 Kč

Příhozů: 6

ZOM41834 450023. 5. 2022 20:08:35
ENA59377 440011. 5. 2022 8:17:13
NYF17844 430028. 4. 2022 10:58:44
WDI45076 42007. 4. 2022 20:40:45
ZOM41834 41001. 4. 2022 11:16:25
NES98463 400017. 3. 2022 11:12:23