• 637829345434484731_pav2.JPG
  • 637829345270935363_pav1.JPG
  • 637829345513548091_pav3.JPG
  • 637829345355161768_pav.JPG

Pavelka Josef

Praha

ID Aukce: 2290
Olej, karton, 79 cm x 92 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:23:00

100 Kč