• 637829345434484731_pav2.JPG
  • 637829345270935363_pav1.JPG
  • 637829345513548091_pav3.JPG
  • 637829345355161768_pav.JPG

Pavelka Josef

Praha

ID Aukce: 2290
Olej, karton, 79 cm x 92 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:27:43

100 Kč

MJS54287 410025.05.2022 19:22:43
VHD95057 400025.05.2022 19:04:47