• 637832032403190258_ch1.JPG
  • 637832032675257292_ch2.JPG
  • 637832032767132979_ch3.JPG
  • 637832032509214074_ch.JPG

Chittussi Antonín

*1847 +1891

U mlýna

ID Aukce: 2291
Olej, plátno, 15 cm x 26 cm. Signováno hůře čitelně a datováno 1877 vlevo dole. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

46 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:24:00

1 000 Kč

Příhozů: 12

DCF36493 4600023. 5. 2022 20:08:48
JZC26015 450007. 4. 2022 20:41:20
AXE09949 440007. 4. 2022 20:41:15
JZC26015 430007. 4. 2022 17:42:16
CVJ24360 420007. 4. 2022 17:42:12
JZC26015 410001. 4. 2022 11:18:51
DCF36493 400001. 4. 2022 11:18:42
JZC26015 390001. 4. 2022 11:18:30
DCF36493 380001. 4. 2022 11:18:28
JZC26015 370001. 4. 2022 11:18:20
DCF36493 360001. 4. 2022 11:18:19
JZC26015 3500027. 3. 2022 12:08:16