• 637832032403190258_ch1.JPG
  • 637832032675257292_ch2.JPG
  • 637832032767132979_ch3.JPG
  • 637832032509214074_ch.JPG

Chittussi Antonín

*1847 +1891

U mlýna

ID Aukce: 2291
Olej, plátno, 15 cm x 26 cm. Signováno hůře čitelně a datováno 1877 vlevo dole. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

140 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:37:20

10 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 30

FBI08708 14000025.05.2022 19:32:20
QGH26240 13000025.05.2022 19:29:59
FBI08708 12000025.05.2022 19:25:23
AMN43686 11000025.05.2022 19:24:42
FBI08708 10000025.05.2022 19:20:42
AMN43686 9500025.05.2022 19:19:19
FBI08708 9000025.05.2022 19:19:10
AMN43686 8500025.05.2022 19:15:50
ROO96381 8000025.05.2022 19:15:49
AMN43686 7500025.05.2022 19:05:44
ROO96381 7000025.05.2022 19:05:41
AMN43686 6500025.05.2022 12:15:34
DCF36493 6000025.05.2022 12:15:30
AMN43686 5500025.05.2022 12:15:24
DCF36493 5000025.05.2022 12:15:21
AMN43686 4900025.05.2022 12:15:13
DCF36493 4800025.05.2022 12:15:09
AMN43686 4700024.05.2022 22:07:13
DCF36493 4600023.05.2022 20:08:48
JZC26015 4500007.04.2022 20:41:20
AXE09949 4400007.04.2022 20:41:15
JZC26015 4300007.04.2022 17:42:16
CVJ24360 4200007.04.2022 17:42:12
JZC26015 4100001.04.2022 11:18:51
DCF36493 4000001.04.2022 11:18:42
JZC26015 3900001.04.2022 11:18:30
DCF36493 3800001.04.2022 11:18:28
JZC26015 3700001.04.2022 11:18:20
DCF36493 3600001.04.2022 11:18:19
JZC26015 3500027.03.2022 12:08:16