• 637832033907561029_por.JPG
  • 637832034072928306_por3.JPG
  • 637832033803338391_por1.JPG
  • 637832033984332071_por2.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní motiv

ID Aukce: 2292
Olej, deska, 50 cm x 65 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:25:00

1 000 Kč

Příhozů: 18

JGO77154 1700021. 5. 2022 20:01:31
LOO79886 1600021. 5. 2022 20:01:26
JGO77154 1500020. 5. 2022 15:33:49
ZPD94230 1400020. 5. 2022 15:33:40
JGO77154 1300020. 5. 2022 9:05:06
TXO06795 1200020. 5. 2022 9:04:55
JGO77154 1100020. 5. 2022 9:04:55
TXO06795 1000020. 5. 2022 9:04:45
JGO77154 950017. 5. 2022 23:03:22
LOO79886 900017. 5. 2022 23:03:18
JGO77154 850028. 4. 2022 11:00:11
ZPD94230 800028. 4. 2022 11:00:05
JGO77154 750017. 4. 2022 8:49:55
BIH37725 700017. 4. 2022 8:49:49
JGO77154 650017. 4. 2022 8:38:59
BIH37725 600017. 4. 2022 8:38:57
JGO77154 550016. 4. 2022 13:45:13
BPX69649 50007. 4. 2022 20:41:28