• 637832033907561029_por.JPG
  • 637832034072928306_por3.JPG
  • 637832033803338391_por1.JPG
  • 637832033984332071_por2.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní motiv

ID Aukce: 2292
Olej, deska, 50 cm x 65 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:32:30

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 25

GMV84882 2400025.05.2022 19:27:30
JGO77154 2300025.05.2022 19:26:48
GMV84882 2200025.05.2022 19:26:38
JGO77154 2100025.05.2022 19:21:44
LOO79886 2000025.05.2022 19:21:35
JGO77154 1900025.05.2022 19:02:58
LOO79886 1800024.05.2022 19:26:22
JGO77154 1700021.05.2022 20:01:31
LOO79886 1600021.05.2022 20:01:26
JGO77154 1500020.05.2022 15:33:49
ZPD94230 1400020.05.2022 15:33:40
JGO77154 1300020.05.2022 9:05:06
TXO06795 1200020.05.2022 9:04:55
JGO77154 1100020.05.2022 9:04:55
TXO06795 1000020.05.2022 9:04:45
JGO77154 950017.05.2022 23:03:22
LOO79886 900017.05.2022 23:03:18
JGO77154 850028.04.2022 11:00:11
ZPD94230 800028.04.2022 11:00:05
JGO77154 750017.04.2022 8:49:55
BIH37725 700017.04.2022 8:49:49
JGO77154 650017.04.2022 8:38:59
BIH37725 600017.04.2022 8:38:57
JGO77154 550016.04.2022 13:45:13
BPX69649 500007.04.2022 20:41:28