Aukce Zimní motiv Porš Gustav

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní motiv

ID Aukce: 2292
Olej, deska, 50 cm x 65 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
5 000 Kč
24 000 Kč