• 637832035708121576_m5.JPG
  • 637832035789215675_m4.JPG
  • 637832035950549146_m7.JPG
  • 637832035878512560_m6.JPG

Max František

*1895 +1969

Motiv z Malé Strany

ID Aukce: 2293
Olej, karton, 43 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 200 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:26:00

100 Kč

RMM86316 220010. 4. 2022 18:37:37
DMI96685 21007. 4. 2022 20:41:43
OHG18906 20006. 4. 2022 12:38:03