• 637832035708121576_m5.JPG
  • 637832035789215675_m4.JPG
  • 637832035950549146_m7.JPG
  • 637832035878512560_m6.JPG

Max František

*1895 +1969

Motiv z Malé Strany

ID Aukce: 2293
Olej, karton, 43 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:44:18

500 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 37

KAE65919 800025.05.2022 19:39:18
LTK34561 750025.05.2022 19:39:17
KAE65919 700025.05.2022 19:39:08
LTK34561 650025.05.2022 19:35:20
KAE65919 600025.05.2022 19:32:36
LTK34561 550025.05.2022 19:30:07
KAE65919 500025.05.2022 19:29:56
LTK34561 490025.05.2022 19:29:56
KAE65919 480025.05.2022 19:29:46
LTK34561 470025.05.2022 19:29:45
KAE65919 460025.05.2022 19:29:35
LTK34561 450025.05.2022 19:29:35
KAE65919 440025.05.2022 19:29:24
LTK34561 430025.05.2022 19:29:24
KAE65919 420025.05.2022 19:29:14
LTK34561 410025.05.2022 19:29:14
RMM86316 400025.05.2022 19:29:13
KAE65919 390025.05.2022 19:29:03
LTK34561 380025.05.2022 19:28:43
RMM86316 370025.05.2022 19:25:04
KAE65919 360025.05.2022 19:24:11
RMM86316 350025.05.2022 19:24:07
KAE65919 340025.05.2022 19:23:50
RMM86316 330025.05.2022 19:23:43
KAE65919 320025.05.2022 19:13:56
SPL80584 310025.05.2022 19:13:50
KAE65919 300025.05.2022 19:07:17
WVJ39326 290025.05.2022 19:06:24
KAE65919 280025.05.2022 19:03:30
SPL80584 270025.05.2022 18:43:39