• 637832037188573086_m21.JPG
  • 637832037292957681_m22.JPG
  • 637832037012665539_m20.JPG
  • 637832037103450171_m19.JPG

Max František

*1895 +1969

Čertovka

ID Aukce: 2294
Olej, karton, 31 cm x 44 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:27:06

500 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 31

NOG18466 500025.05.2022 19:22:06
PBE56754 490025.05.2022 19:22:05
NOG18466 480025.05.2022 19:21:55
PBE56754 470025.05.2022 19:21:55
NOG18466 460025.05.2022 19:21:44
PBE56754 450025.05.2022 19:14:27
NOG18466 440025.05.2022 19:14:20
PBE56754 430025.05.2022 19:12:11
NOG18466 420025.05.2022 19:12:08
PBE56754 410025.05.2022 19:11:51
NOG18466 400025.05.2022 19:11:50
PBE56754 390025.05.2022 19:08:30
NOG18466 380025.05.2022 19:08:22
PBE56754 370025.05.2022 19:07:07
ORD20418 360025.05.2022 19:06:57
PBE56754 350025.05.2022 19:03:50
NOG18466 340025.05.2022 19:03:47
PBE56754 330025.05.2022 18:54:08
RLZ47866 320025.05.2022 18:54:07
PBE56754 310025.05.2022 18:36:59
HYC88201 300025.05.2022 18:36:58
PBE56754 290025.05.2022 18:36:48
HYC88201 280025.05.2022 17:03:25
RLZ47866 270025.05.2022 17:03:15
HYC88201 260025.05.2022 13:31:37
NOG18466 250024.05.2022 11:26:42
RLZ47866 240022.05.2022 15:06:03
NOG18466 230007.05.2022 12:01:03
SXZ00896 220010.04.2022 18:38:03
CGW95640 210007.04.2022 20:41:54