• 637832037188573086_m21.JPG
  • 637832037292957681_m22.JPG
  • 637832037012665539_m20.JPG
  • 637832037103450171_m19.JPG

Max František

*1895 +1969

Čertovka

ID Aukce: 2294
Olej, karton, 31 cm x 44 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 400 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:27:00

100 Kč

RLZ47866 240022. 5. 2022 15:06:03
NOG18466 23007. 5. 2022 12:01:03
SXZ00896 220010. 4. 2022 18:38:03
CGW95640 21007. 4. 2022 20:41:54
CHZ48277 20006. 4. 2022 12:38:14