• 637832038203439875_m1.JPG
  • 637832038369291570_m2.JPG
  • 637832038468986898_m3.JPG
  • 637832038288798118_m.JPG

Max František

*1895 +1969

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2295
Olej, karton, 22 cm x 61 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 200 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:28:00

100 Kč

CUR30567 220025.05.2022 19:04:39
WBI07326 210007.04.2022 20:42:07
TRZ15269 200006.04.2022 12:38:26