• 637832054196105497_m11.JPG
  • 637832053945634006_m9.JPG
  • 637832054038916065_m8.JPG
  • 637832054121886384_m10.JPG

Max František

*1895 +1969

Praha

ID Aukce: 2296
Olej, karton, 42 cm x 32 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 400 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:29:00

100 Kč

XAK80947 240022. 5. 2022 19:53:24
GLR48943 230020. 5. 2022 9:25:55
XAK80947 220010. 4. 2022 18:38:23
GLR48943 21007. 4. 2022 20:42:19
ZHI09867 20006. 4. 2022 12:38:35