• 637832059733126512_m14.JPG
  • 637832059198730322_m12.JPG
  • 637832059115263350_m13.JPG
  • 637832059952719637_m15.JPG

Max František

*1895 +1969

Pražský motiv

ID Aukce: 2298
Olej, karton, 31 cm x 44 cm. Signováno a datováno 1952 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

9 500 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:36:51

500 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 40

CWL25428 950025.05.2022 19:31:51
NJG90786 900025.05.2022 19:29:56
CWL25428 850025.05.2022 19:27:19
NJG90786 800025.05.2022 19:27:10
CWL25428 750025.05.2022 19:25:55
NJG90786 700025.05.2022 19:22:36
WPR21052 650025.05.2022 19:19:19
NJG90786 600025.05.2022 19:13:34
CWL25428 550025.05.2022 19:13:25
NJG90786 500025.05.2022 19:10:28
CWL25428 490025.05.2022 19:10:17
NJG90786 480025.05.2022 19:10:17
CWL25428 470025.05.2022 19:10:06
NJG90786 460025.05.2022 19:10:06
CWL25428 450025.05.2022 19:09:55
NJG90786 440025.05.2022 19:09:55
CWL25428 430025.05.2022 19:09:45
NJG90786 420025.05.2022 19:09:45
CWL25428 410025.05.2022 19:09:34
NJG90786 400025.05.2022 19:08:09
WPR21052 390025.05.2022 19:08:08
NJG90786 380025.05.2022 19:07:38
XVD62282 370025.05.2022 19:07:36
NJG90786 360025.05.2022 19:05:23
CWL25428 350025.05.2022 19:05:22
NJG90786 340025.05.2022 19:04:41
XVD62282 330025.05.2022 19:04:35
NJG90786 320025.05.2022 18:45:09
XVD62282 310025.05.2022 18:45:07
NJG90786 300025.05.2022 17:43:33