• 636080921010038750_schadt1.JPG
  • 636080921144257500_schadt2.JPG
  • 636080920818320000_1schadt.JPG
  • 636080920938945000_schadt.JPG

Schadt Karel

*1888 +1955

Zimní břízky

ID Aukce: 23
Olej, plátno, 54 x 67 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

8 500 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:52:00

500 Kč