• 637832069882830660_fe.JPG
  • 637832069778611088_fe1.JPG
  • 637832069994550027_fe2.JPG
  • 637832070088144658_fe3.JPG

Feikl Stanislav

*1883 +1933

Praha

ID Aukce: 2300
Olej, karton, 46 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

5 300 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:43:13

500 Kč

Příhozů: 25

SZF37640 530025.05.2022 19:38:12
FNZ44800 480025.05.2022 19:37:07
SZF37640 470025.05.2022 19:35:35
FNZ44800 410025.05.2022 19:33:45
SZF37640 400025.05.2022 19:33:03
FNZ44800 390025.05.2022 19:32:47
SZF37640 380025.05.2022 19:29:01
FNZ44800 370025.05.2022 19:28:24
SZF37640 360025.05.2022 19:26:40
FNZ44800 350025.05.2022 19:25:32
SZF37640 340025.05.2022 19:20:58
FNZ44800 330025.05.2022 19:15:18
SZF37640 320025.05.2022 19:09:04
FNZ44800 310025.05.2022 18:46:31
LKP08732 300025.05.2022 18:46:01
FNZ44800 290025.05.2022 18:45:52
LKP08732 280025.05.2022 17:08:06
FNZ44800 270025.05.2022 17:08:01
LKP08732 260025.05.2022 13:25:55
WSG76854 250025.05.2022 13:25:52
LKP08732 240025.05.2022 13:14:22
WSG76854 230023.05.2022 11:19:54
FNZ44800 220022.05.2022 15:06:41
WSG76854 210011.05.2022 9:56:52
ZBF06934 200007.04.2022 20:43:00