• 637832079548267546_gr2.JPG
  • 637832079630396857_gr3.JPG
  • 637832079367109883_gr1.JPG
  • 637832079462797873_gr.JPG

Gross František

*1909 +1985

Kompozice

ID Aukce: 2303
Kombinovaná technika, papír, 41 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole. Místy poškozeno. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:54:37

1 000 Kč

Příhozů: 36

CKC66659 2500025.05.2022 19:49:37
DAL09896 2400025.05.2022 19:49:33
CKC66659 2300025.05.2022 19:46:01
DAL09896 2200025.05.2022 19:45:59
CKC66659 2100025.05.2022 19:42:14
DAL09896 2000025.05.2022 19:42:09
CKC66659 1900025.05.2022 19:41:43
DAL09896 1800025.05.2022 19:41:40
CKC66659 1700025.05.2022 19:41:01
DAL09896 1600025.05.2022 19:40:56
CKC66659 1500025.05.2022 19:40:00
DAL09896 1400025.05.2022 19:39:24
CAR66653 1300025.05.2022 19:39:13
DAL09896 1200025.05.2022 19:37:02
CKC66659 1100025.05.2022 19:36:42
DAL09896 1000025.05.2022 19:36:34
CKC66659 950025.05.2022 19:36:10
DAL09896 900025.05.2022 19:36:08
CKC66659 850025.05.2022 19:34:47
DAL09896 800025.05.2022 19:34:41
CKC66659 750025.05.2022 19:34:16
DAL09896 700025.05.2022 19:34:12
CKC66659 650025.05.2022 19:33:14
DAL09896 600025.05.2022 19:33:13
CKC66659 550025.05.2022 19:33:04
DAL09896 500025.05.2022 19:32:59
CKC66659 490025.05.2022 19:32:54
DAL09896 480025.05.2022 19:32:50
CKC66659 470025.05.2022 19:32:43
CAR66653 460025.05.2022 19:32:40