• 637837176523903338_sa3.JPG
  • 637837176601403929_sa4.JPG
  • 637837176802215809_sa7.JPG
  • 637837176691267240_sa5.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Portrait of Virgin

ID Aukce: 2305
Klasická černobílá fotografie, rozměr 30,9 cm x 24 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:38:00

1 000 Kč

TMF43179 1000025.05.2022 17:05:47