• 637838376286332210_svobo2.JPG
  • 637838376172737609_svobo1.JPG
  • 637838376334883077_svobo3.JPG
  • 637838376233050547_svobo.JPG
  • 637838376378321182_svobo4.JPG

Svoboda Jaro

*1879 +

Heřmanův Městec

ID Aukce: 2310
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Na zadní straně štítek.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

4 700 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:16:12

100 Kč

Příhozů: 31

OYD16349 470025.05.2022 20:11:12
GYZ55423 450025.05.2022 20:10:11
OYD16349 430025.05.2022 20:07:32
GYZ55423 420025.05.2022 20:05:29
OYD16349 410025.05.2022 20:01:56
GYZ55423 380025.05.2022 20:01:17
OYD16349 370025.05.2022 20:00:05
GYZ55423 360025.05.2022 19:59:17
OYD16349 350025.05.2022 19:57:59
GYZ55423 330025.05.2022 19:56:59
OYD16349 320025.05.2022 19:54:23
GYZ55423 290025.05.2022 19:54:00
OYD16349 280025.05.2022 19:53:34
GYZ55423 270025.05.2022 19:53:03
OYD16349 260025.05.2022 19:52:35
GYZ55423 250025.05.2022 19:51:46
OYD16349 240025.05.2022 19:51:20
GYZ55423 230025.05.2022 19:50:48
OYD16349 220025.05.2022 19:48:09
RJO95169 210025.05.2022 19:46:28
OYD16349 200025.05.2022 19:46:19
GYZ55423 190025.05.2022 19:46:09
RJO95169 180025.05.2022 19:45:21
GYZ55423 170025.05.2022 19:44:41
RJO95169 160025.05.2022 19:44:21
OYD16349 150025.05.2022 19:44:05
RJO95169 140025.05.2022 19:39:27
OYD16349 130025.05.2022 19:27:38
NXC77832 120025.05.2022 12:39:44
LXB73046 110025.05.2022 12:32:35