Aukce Heřmanův Městec Svoboda Jaro

Svoboda Jaro

*1879 +

Heřmanův Městec

ID Aukce: 2310
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Na zadní straně štítek.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
4 700 Kč