• 637838377569059267_haj3.JPG
  • 637838377406401771_haj1.JPG
  • 637838377459996197_haj.JPG
  • 637838377507183788_haj2.JPG

Hajduček Adolf

*1911 +1971

Beskydy

ID Aukce: 2311
Olej, karton, 24 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 400 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:52:45

100 Kč

Příhozů: 8

AFE35778 240025.05.2022 19:47:45
AFE35778 230025.05.2022 19:45:30
BFR16969 210025.05.2022 19:45:05
AFE35778 200025.05.2022 19:43:08
AFE35778 175025.05.2022 19:42:57
BFR16969 120025.05.2022 19:42:34
AFE35778 110025.05.2022 19:42:26
BFR16969 100026.03.2022 17:28:16