• 637838382514130233_ma2.JPG
  • 637838382462254833_ma.JPG
  • 637838382397567118_ma1.JPG
  • 637838382567255639_ma3.JPG

Nečitelně signováno

Máky

ID Aukce: 2314
Olej, karton, 26 cm x 48 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Malba poškozena. Rám poškozený.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:47:00

100 Kč