• 636201962832231352_toman.JPG
  • 636201962884887265_toman1.JPG
  • 636201962919887041_toman2.JPG

Toman Karel

*1888 +

Letní pohled

ID Aukce: 233
Akvarel, papír, 51 x 66 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 300 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:29:00

100 Kč

VWO48271 130031.01.2017 19:59:55
WKB70854 120031.01.2017 19:59:25
VWO48271 110031.01.2017 19:59:23
WKB70854 100031.01.2017 19:42:43