• 637841533342955070_fi1.JPG
  • 637841533680162678_fi3.JPG
  • 637841533506255079_fi.JPG
  • 637841533606568337_fi2.JPG

Filla Emil

*1882 +1953

F. M. Dostojevskij

ID Aukce: 2334
Litografie, 45 cm x 32 cm. Signováno a popsáno tužkou vpravo dole. Zaskleno. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:07:00

100 Kč

WHF39117 310025.05.2022 20:01:29
JTE93837 300025.05.2022 12:34:31