• 637841557922327079_bo.JPG
  • 637841558176777167_bo3.JPG
  • 637841558259510212_bo4.JPG
  • 637841558010984389_bo1.JPG
  • 637841558094119994_bo2.JPG

Boettinger Hugo

*1880 +1934

Děvčátko

ID Aukce: 2339
Olej, plátno, 62 cm x 42 cm. Signováno a datováno 1920 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:31:19

5 000 Kč

Příhozů: 31

HHH57847 7000025.05.2022 20:26:19
LCN83152 6500025.05.2022 20:22:19
HHH57847 6000025.05.2022 20:21:19
LCN83152 5500025.05.2022 20:17:05
HHH57847 5000025.05.2022 20:12:47
LCN83152 3700025.05.2022 20:11:59
HHH57847 3600025.05.2022 20:11:51
LCN83152 3500025.05.2022 20:09:24
HHH57847 3400025.05.2022 20:08:29
LCN83152 3100025.05.2022 20:07:51
HHH57847 3000025.05.2022 20:07:44
LCN83152 2900025.05.2022 20:06:50
HHH57847 2800025.05.2022 20:06:46
LCN83152 2700025.05.2022 20:05:58
HHH57847 2600025.05.2022 20:05:54
LCN83152 2500025.05.2022 20:05:37
HHH57847 2400025.05.2022 20:05:30
LCN83152 2300025.05.2022 20:05:06
HHH57847 2200025.05.2022 20:04:59
LCN83152 2100025.05.2022 19:43:06
HHH57847 2000025.05.2022 19:43:05
LCN83152 1900025.05.2022 19:42:55
HHH57847 1800025.05.2022 19:42:55
LCN83152 1700025.05.2022 19:42:45
HHH57847 1600025.05.2022 19:42:45
LCN83152 1500025.05.2022 19:42:34
HHH57847 1400025.05.2022 19:42:34
LCN83152 1300025.05.2022 19:42:24
HHH57847 1200012.05.2022 8:41:55
RGP58580 1100007.04.2022 20:45:06