• 637841564487210282_ull1.JPG
  • 637841564761813768_ull2.JPG
  • 637841564586915944_ull.JPG
  • 637841564879322754_ull3.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Lesní úly

ID Aukce: 2340
Olej, lepenka, 25 cm x 33 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1908. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:29:34

5 000 Kč

Příhozů: 36

PMF67412 5000025.05.2022 20:24:34
DNM47073 4900025.05.2022 20:24:25
PMF67412 4800025.05.2022 20:19:54
DNM47073 4700025.05.2022 20:16:28
PMF67412 4600025.05.2022 20:12:41
DNM47073 4500025.05.2022 20:10:04
PMF67412 4400025.05.2022 20:07:10
DNM47073 4300025.05.2022 20:07:09
PMF67412 4200025.05.2022 20:03:34
DNM47073 4100025.05.2022 20:03:30
PMF67412 4000025.05.2022 20:01:30
DNM47073 3900025.05.2022 20:01:20
PMF67412 3800025.05.2022 19:56:41
DNM47073 3700025.05.2022 19:56:38
PMF67412 3600025.05.2022 19:55:18
DNM47073 3500025.05.2022 19:55:10
PMF67412 3400025.05.2022 19:52:43
DNM47073 3300025.05.2022 17:05:10
SZZ27307 3200025.05.2022 10:00:49
GUZ66093 3100025.05.2022 10:00:48
SZZ27307 3000025.05.2022 9:59:05
GUZ66093 2900025.05.2022 9:58:55
SZZ27307 2800024.05.2022 21:11:55
GUZ66093 2700024.05.2022 21:11:53
SZZ27307 2600024.05.2022 21:11:03
GUZ66093 2500024.05.2022 21:11:02
SZZ27307 2400024.05.2022 11:56:01
GUZ66093 2300024.05.2022 11:55:55
SZZ27307 2200024.05.2022 11:54:48
GUZ66093 2100024.05.2022 11:54:39