• 637848453607828915_nowak41.JPG
  • 637848453704603512_nowak40.JPG
  • 637848453779604344_nowak42.JPG

Nowak Willi

*1886 +1977

Dívka

ID Aukce: 2342
Olej, deska, 36 cm x 56 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:26:39

500 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 29

NQT93481 700025.05.2022 20:21:39
PTV11377 650025.05.2022 20:21:29
NQT93481 600025.05.2022 20:16:39
BLJ36076 550025.05.2022 20:16:28
NQT93481 500025.05.2022 20:11:28
PTV11377 490025.05.2022 20:11:23
NQT93481 480025.05.2022 20:07:10
YQU23507 470025.05.2022 20:07:09
NQT93481 460025.05.2022 20:06:39
BLJ36076 450025.05.2022 20:06:33
NQT93481 440025.05.2022 19:59:16
RGR06964 430025.05.2022 19:55:53
PTV11377 420025.05.2022 19:27:31
TXM14396 380025.05.2022 12:33:42
FDM37576 370028.04.2022 14:08:09
IGH03659 360028.04.2022 11:04:15
FDM37576 350025.04.2022 15:36:32
DFZ67350 340025.04.2022 15:36:32
FDM37576 330025.04.2022 15:36:21
DFZ67350 320025.04.2022 15:34:59
FDM37576 310025.04.2022 15:34:58
DFZ67350 300025.04.2022 6:25:32
FDM37576 290025.04.2022 6:25:32
DFZ67350 280025.04.2022 6:25:22
FDM37576 270025.04.2022 6:15:18
DFZ67350 260025.04.2022 6:15:15
FDM37576 220024.04.2022 11:08:34
DFZ67350 210022.04.2022 14:24:27
FDM37576 200017.04.2022 9:58:39