• 637848504573335250_lb.JPG
  • 637848504693805190_lb1.JPG

Brychtová Lída

*1931 +

Kompozice II.

ID Aukce: 2347
Olej, plátno, 39 cm x 43 cm. Nesignováno. Nerámováno. Místy poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 700 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:40:56

100 Kč

Příhozů: 8

PYA86604 170025.05.2022 20:35:56
BZU86396 160025.05.2022 20:32:07
PYA86604 150025.05.2022 20:28:43
BZU86396 140025.05.2022 20:25:29
PYA86604 130025.05.2022 20:23:44
BZU86396 120025.05.2022 20:19:22
CHO96444 110025.05.2022 20:19:12
BZU86396 100025.05.2022 20:12:00