• 637848512213090656_bar.JPG
  • 637848512323248012_bar1.JPG
  • 637848512525800939_bar3.JPG
  • 637848512412955317_bar2.JPG

Nečitelně signováno

ID Aukce: 2351
Olej, plátno, 60 cm x 45 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:24:00

100 Kč

UHJ74314 100025.05.2022 20:12:38