• 637628309201300854_do3.JPG
  • 637628309119737733_do.JPG
  • 637628309166300602_do2.JPG
  • 637628309074737648_do1.JPG

Doubek František Bohumil

*1865 +1952

Akt

ID Aukce: 2352
Olej, plátno, fixované na kartonu, 56 cm x 39 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1910. Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

4 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:25:00

100 Kč

Příhozů: 12

ROH59891 410025.05.2022 9:41:38
DAN82818 400025.05.2022 9:41:27
ROH59891 390025.05.2022 9:41:27
DAN82818 380025.05.2022 9:41:17
ROH59891 370025.05.2022 9:39:13
DAN82818 360025.05.2022 9:39:03
ROH59891 350025.05.2022 9:39:02
DAN82818 340025.05.2022 9:38:52
ROH59891 330020.05.2022 17:46:42
PQR19179 320011.04.2022 13:07:05
FOR95891 310007.04.2022 20:45:50
AIN11632 300007.04.2022 16:11:30