• 637849213844705352_m1.JPG
  • 637849213941112349_m.JPG
  • 637849214020800193_m2.JPG
  • 637849214180940820_m4.JPG
  • 637849214097363540_m3.JPG

Mucha Alfons

*1860 +1939

Umění - Malířství

ID Aukce: 2356
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 15/100. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:29:00

100 Kč

Příhozů: 16

JHW05560 350025.05.2022 12:18:29
CEC70138 340025.05.2022 12:12:20
JHW05560 330025.05.2022 11:33:15
JSM39234 320025.05.2022 10:02:34
JHW05560 310025.05.2022 9:48:04
JSM39234 300024.05.2022 21:27:15
YCB35781 290024.05.2022 21:27:12
JSM39234 280023.05.2022 17:34:56
YCB35781 270023.05.2022 17:34:46
JSM39234 260023.05.2022 17:34:45
YCB35781 250023.05.2022 17:34:35
JSM39234 240023.05.2022 17:33:23
YCB35781 230023.05.2022 17:33:19
JSM39234 220019.04.2022 20:44:19
GFU35385 210019.04.2022 20:44:13
JSM39234 200007.04.2022 16:14:00