• 637849272785532256_sk2.JPG
  • 637849272865962696_sk3.JPG
  • 637849272613132023_sk1.JPG
  • 637849272708758012_sk.JPG
  • 637849272940978965_sk4.JPG

Skála Vít

*1883 +1967

ID Aukce: 2363
Olej, karton, 48 cm x 54 cm. Signováno vpravo dole. Malba mírně poškozena, rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:36:00

100 Kč

UKS98919 110025.05.2022 20:29:10
CCW66276 100023.05.2022 17:55:24