• 637849274098704157_vb1.JPG
  • 637849274194954885_vb.JPG
  • 637849274630197975_vb3.JPG
  • 637849274281684198_vb2.JPG

Nečitelně signováno

Město

ID Aukce: 2364
Olej, plátno, 56 cm x 75 cm. Signováno a datováno 1978 monogramem vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:37:00

100 Kč

VSE83447 110025.05.2022 20:30:11
QMO17307 100023.04.2022 20:39:11