• 637849277283825904_m1.JPG
  • 637849277177106081_m.JPG
  • 637849277364920015_m2.JPG

Nečitelně signováno

Moře

ID Aukce: 2366
Olej, plátno, fixované na dřevotřísce, 60 cm x 100 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:39:00

100 Kč

UEP76548 110025.05.2022 20:33:09
RGZ57875 100022.04.2022 22:14:58