• 637849282915229722_kar1.JPG
  • 637849283004917912_kar.JPG
  • 637849283094605830_kar2.JPG
  • 637849283197427793_kar3.JPG

Karas O.

Garmisch-Partenkirchen

ID Aukce: 2369
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Signováno a popsáno na zadní straně.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:42:00

100 Kč