• 637849285077679558_sv1.JPG
  • 637849285249555864_sv2.JPG
  • 637849285332837758_sv3.JPG
  • 637849285171274033_sv.JPG

Švabinský Max

*1873 +1962

Zahučaly hory, zahučaly lesy

ID Aukce: 2370
Litografie, 20 cm x 14 cm, signováno v tisku vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:43:00

100 Kč