• 637849288257245180_eng1.JPG
  • 637849288509474866_eng3.JPG
  • 637849288341159957_eng.JPG
  • 637849288425379351_eng2.JPG
  • 637849288592913513_eng4.JPG

Engelmüller Ferdinand

U řeky

ID Aukce: 2371
Litografie, 18,5 cm x 11,5 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Zaskleno. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise. Na zadní straně ověření.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:44:00

100 Kč

DSU58328 110025.05.2022 20:24:34
IGA40233 100007.04.2022 17:55:36