• 637849290187892945_sat1.JPG
  • 637849290283832705_sat.JPG
  • 637849290366646117_sat2.JPG

Satra Augustin

*1877 +1909

ID Aukce: 2372
Olej, plátno, fixované na kartonu, 16,5 cm x 21,5 cm. Nesignováno. Kolem roku 1905. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:57:21

100 Kč

Příhozů: 6

XUM34531 250025.05.2022 20:52:21
TQI60295 240025.05.2022 20:48:17
XUM34531 230025.05.2022 20:44:06
TLS99635 220025.05.2022 19:39:31
XUM34531 210024.05.2022 9:52:08
UJJ35262 200023.05.2022 20:13:33