• 637849292734004973_w2.JPG
  • 637849292603379242_w.JPG
  • 637849292451303528_w1.JPG

Wolf Antonín Raimund

*1865 +1924

ID Aukce: 2373
Olej, plátno, fixované na kartonu, 41 cm x 33 cm. Nesignováno. Po roce 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:50:14

1 000 Kč

Příhozů: 8

ZEY39802 1300025.05.2022 20:45:13
KKU31102 1200024.05.2022 22:53:54
PRI72360 1100024.05.2022 22:53:36
KKU31102 1000024.05.2022 22:53:31
PRI72360 950024.05.2022 9:53:34
ZEY39802 900024.05.2022 9:53:29
PRI72360 850023.05.2022 20:14:16
KKU31102 800007.04.2022 20:41:42