• 637605605762589562_kar.JPG
  • 637605605849327752_kar2.JPG
  • 637605605932455586_kar3.JPG
  • 637605605673682895_kar1.JPG

Polonyi Karol

*1894 +1946

Zimní les

ID Aukce: 2374
Olej, plátno, 80 cm x 120 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 800 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:53:13

100 Kč

Příhozů: 29

USB51268 480025.05.2022 20:48:13
OZV92966 470025.05.2022 20:47:56
USB51268 460025.05.2022 20:47:35
OZV92966 450025.05.2022 20:47:05
USB51268 440025.05.2022 20:46:12
OZV92966 430025.05.2022 20:46:11
USB51268 420025.05.2022 20:46:02
OZV92966 410025.05.2022 20:45:31
USB51268 400025.05.2022 20:45:21
OZV92966 390025.05.2022 20:45:12
USB51268 380025.05.2022 20:45:00
OZV92966 370025.05.2022 20:44:57
USB51268 360025.05.2022 20:44:29
OZV92966 350025.05.2022 20:43:41
USB51268 340025.05.2022 20:43:17
OZV92966 330025.05.2022 20:43:07
USB51268 320025.05.2022 20:41:44
FCT93418 310025.05.2022 20:41:03
USB51268 300025.05.2022 20:41:03
FCT93418 290025.05.2022 20:40:52
USB51268 280025.05.2022 20:40:01
FCT93418 270025.05.2022 20:39:58
USB51268 260025.05.2022 20:38:18
OZV92966 250025.05.2022 20:38:16
USB51268 240025.05.2022 20:36:35
OZV92966 230025.05.2022 20:36:26
USB51268 220025.05.2022 20:29:43
OZV92966 210025.05.2022 19:30:29
USB51268 200025.05.2022 16:58:51