• 637628324171836356_pa.JPG
  • 637628324344494183_pa3.JPG
  • 637628324216055723_pa1.JPG
  • 637628324257462271_pa2.JPG

Pádly Aladár

*1881 +1949

Zimní krajina

ID Aukce: 2379
Olej, plátno, 59 cm x 79 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno. Malba poškozena. Na zadní straně přípis.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 20:52:00

100 Kč