• 637628320914712537_pl2.JPG
  • 637628320800342417_pl.JPG
  • 637628320861142949_pl1.JPG

Pleiner Vladimír

*1891 +1952

Kytice

ID Aukce: 2380
Olej, plátno, 97 cm x 82 cm. Signováno a datováno 1931 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 20:53:00

100 Kč

RVZ12961 100022. 4. 2022 22:16:22