• 637621435568112337_mar2.JPG
  • 637621435617331467_mar3.JPG
  • 637621435456369270_mar.JPG
  • 637621435519181976_mar1.JPG

Márk Lajos

*1867 +1942

Dáma na pohovce

ID Aukce: 2381
Olej, plátno, 62 cm x 83 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Rám silně poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:54:00

100 Kč

ZPV89988 100007.04.2022 18:07:06