• 637849303168560008_637178059008085896_lolek3.jpg
  • 637849302958089925_637178058749798807_lolek1.jpg
  • 637849303078872082_637178058920914571_lolek2.jpg
  • 637849303025902882_637178058852320298_lolek.jpg
  • 637849303224654447_637178059089961559_lolek4.jpg

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Výhledy

ID Aukce: 2383
Olej, plátno, fixované na kartonu, 32 cm x 37 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 20:56:00

1 000 Kč