• 637323002099044070_klimes.JPG
  • 637323002202385382_klimes1.JPG
  • 637323002293825812_klimes2.JPG
  • 637323002372117138_klimes3.JPG

Klimeš František

*1871 +1916

Děvče se džbánkem

ID Aukce: 2384
Olej, plátno, 79 cm x 139 cm. Signováno vlevo dole. Restaurováno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 20:57:00

1 000 Kč

INO83127 1000025.05.2022 19:54:34
IZR80537 210023.05.2022 17:41:11
RNE77277 200011.05.2022 9:59:30