• 637209269423282119_brychta11.JPG
  • 637209269509532515_brychta12.JPG

Brychta Jan

*1928 +2013

Děti s míčem

ID Aukce: 2385
Olej, dřevotříska, 18,5 cm x 49 cm. Nesignováno. Mírně poškozeno. Nerámováno. Původní stav.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 20:58:00

100 Kč

VUA57684 100025. 5. 2022 19:52:31