Aukce Děti s míčem Brychta Jan

Brychta Jan

*1928 +2013

Děti s míčem

ID Aukce: 2385
Olej, dřevotříska, 18,5 cm x 49 cm. Nesignováno. Mírně poškozeno. Nerámováno. Původní stav.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč