• 637853532616231382_ras1.JPG
  • 637853532709357355_ras2.JPG
  • 637853532510892169_ras.JPG
  • 637853532796232743_ras3.JPG

Rašek Karel

*1861 +1918

Portrét

ID Aukce: 2388
Kresba, papír, 46 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Místy poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:01:00

100 Kč

CPI93761 200025. 5. 2022 20:46:31