Aukce Portrét Rašek Karel

Rašek Karel

*1861 +1918

Portrét

ID Aukce: 2388
Kresba, papír, 46 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Místy poškozeno.

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč