• 637853540665255632_637146904487555837_svabin.jpg
  • 637853540593837800_637146904381418622_svabin1.jpg
  • 637853540726975095_637146904581793301_svabin2.jpg

Švabinský Max

*1873 +1962

Rajská sonáta

ID Aukce: 2389
Grafika, 44 cm x 29 cm. Signováno a datováno tužkou vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 100 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:02:00

100 Kč

LAE26735 410024. 5. 2022 16:29:58