• 637855197358343888_cum5.JPG
  • 637855197464750650_cum4.JPG
  • 637855197574182607_cum6.JPG
  • 637855197662177835_cum7.JPG

Čumpelík Jan

*1895 +1965

Portrét muže

ID Aukce: 2390
Olej, plátno, 50 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole. Rám mírně poškozen. Malba mírně zvlněna.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:03:00

100 Kč