• 637855198814560377_cum1.JPG
  • 637855198914561139_cum.JPG
  • 637855199021592945_cum2.JPG
  • 637855199098937549_cum3.JPG

Čumpelík Jan

*1895 +1965

Portrét ženy

ID Aukce: 2391
Olej, plátno, 50 cm x 45 cm. Signováno vlevo dole. Rám mírně poškozen. Malba mírně zvlněna.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:04:00

100 Kč