• 637855210869825709_kau1.JPG
  • 637855211096808364_kau2.JPG
  • 637855211178371491_kau3.JPG
  • 637855210968768372_kau.JPG

Kaufmann O.

Lesní říčka

ID Aukce: 2396
Olej, karton, 62 cm x 48 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:09:00

100 Kč

BWL62939 100016. 5. 2022 11:18:56