Aukce Lesní říčka Kaufmann O.

Kaufmann O.

Lesní říčka

ID Aukce: 2396
Olej, karton, 62 cm x 48 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč