• 637855253438739836_m2.JPG
  • 637855253505739083_m3.JPG
  • 637855253253415264_m.JPG
  • 637855253347801642_m1.JPG

Waldegg Franz

*1888 +1966

Moře

ID Aukce: 2398
Olej, plátno, fixované na kartounu, 66 cm x 98 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:11:00

500 Kč