Aukce Astry Bechník Theodor

Bechník Theodor

*1914 +

Astry

ID Aukce: 2399
Olej, sololit, 60 cm x 40 cm. Signováno a datováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč