• 637859632496949591_b1.JPG
  • 637859632583669268_b.JPG
  • 637859632659352132_b2.JPG
  • 637859632730446161_b3.JPG
  • 637859632799214183_b4.JPG

Bechník Theodor

*1914 +

Astry

ID Aukce: 2399
Olej, sololit, 60 cm x 40 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:12:00

100 Kč