• 637859735323914241_sk1.JPG
  • 637859735404252982_sk2.JPG
  • 637859735230842554_sk.JPG
  • 637859735487534874_sk3.JPG

Škrabánek František

*1901 +1974

Herálec u Humpolce

ID Aukce: 2400
Olej, plátno, 70 cm x 90 cm. Signováno a popsáno vpravo dole. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:13:00

500 Kč