• 637770904458450721_preclik2.JPG
  • 637770904354214498_preclik1.JPG
  • 637770904407825337_preclik.JPG
  • 637770904517721765_preclik3.JPG

Preclík Vladimír

*1929 +2008

Kompozice

ID Aukce: 2401
Kombinovaná technika, papír, 21 cm x 15 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 21:14:00

100 Kč